Liposukcja, czyli odsysanie tłuszczu

Liposukcja Chodecz

Kujawsko-Pomorskie

Liposukcja, czyli odsysanie tłuszczu – Ileż to razy spoglądamy w lusterko natomiast nie możemy się nadziwić, jak wysoce zamieniłoby się własne ciało w rozwoju tych kilku lat. Nagle składa się, że posiadamy boczki, nadwagę (czasami nawet otyłość brzuszną) natomiast nie możemy się pozbyć cellulitu. Na domiar złego w polach, gdzie pragnęły mieć kilka masa ciała, natura poskąpiła nam objętości. Nie podobamy się sobie, i z okresem otwiera być coraz gorzej. Kiedy żadne uczenia oraz diety nie pomagają, z poradą przychodzi nam medycyna estetyczna.

Liposukcja Nieszawa

Liposukcja i lipoliza

Liposukcja i lipoliza to dwa różne zabiegi, które składa wspólny cel – redukcja tkanki tłuszczowej. W ostatnim produkcie skupimy się na wczesnej z ostatnich dwóch możliwości modelowania ciała, a dokładnie na nowoczesnej metodzie liposukcji laserowej, stosowanej przez profesjonalistów z kliniki Medbeauty doktora Andrzeja Kępy. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej metodzie LipoLife 3G efekty sposobie są widoczne gołym okiem w dużo małym czasie po przeprowadzeniu pracy, a okres rekonwalescencji pacjenta wyraża się w niezbędnym minimum.
Liposukcja Nieszawa

Sposobowi potrafią stanowić poddawane różne części ciała. Procedury medyczne bawiące się największą popularnością to:

liposukcja brzucha,
redukcja boczków,
odsysanie tłuszczu z nóg i pośladków,
liposukcja ramion,
liposukcja okolic twarzy,
leczenie ginekomastii (przerostu piersi u ludzi).

Zabieg liposukcji laserowej

Tego rodzaju postępowanie medyczne popularnie nazywamy odsysaniem tłuszczu. Zabieg prowadzony stanowi w znieczuleniu ogólnym lub miejscowym, a nad przebiegiem całej procedury czuwa anestezjolog. Po zapewnieniu pacjentowi pełnego komfortu, lekarz medycyny estetycznej wykonuje kilka 2- lub 3-milimetrowych nacięć skóry, przez które daje specjalne kaniule do liposukcji.
Liposukcja Nieszawa

W klinice Medbeauty doktora Andrzeja Kępy klasyczny zabieg odsysania tłuszczu został zmodyfikowany w taki metoda, aby jak wysoce ułatwić pacjentowi dojście do siebie po zabiegu. Przede każdym wytwarzana jest odpowiednia liczba nacięć – zwykle wystarczą dwa. Ponadto zastosowanie nowoczesnego urządzenia LipoLife 3G zezwala na osiągnięcie maksymalnie zadowalającego efektu przy znacznie skróconym okresie rekonwalescencji pacjenta.

W relacje od wcześniejszych ustaleń i obowiązku, jaki lekarz wyznaczył wraz z pacjentem podczas wywiadu, liposukcja potrafi żyć przeprowadzona miejscowo lub na konkretniejszym obszarze. W głównym przypadku zabiegowi poddaje się takie partii ciała, jak podbródek, boczki i kolana. sposób na wysokim zakresie to np. liposukcja brzucha lub ud.

Nierzadko zdarza się, że pacjenci życzą sobie, aby kupiony w toku zabiegu tłuszcz został następnie wszczepiony w innym zajęciu ich swego ciała. Z tejże dróg korzystają głównie kobiety, chcąc poprawić objętość swoich piersi lub pośladków. Taka forma przynosi niemal absolutną pewność powodzenia – jak powstaje z doświadczeń, 95% tkanek własnych pacjenta stanowi pełnowartościowy dokument i przyznaje się do przeszczepu.
Liposukcja Nieszawa

Przygotowanie do środku odsysania tłuszczu

Ponieważ liposukcja laserowa nierzadko robiona stanowi w znieczuleniu ogólnym, czyli pod narkozą, przygotowanie do jej stworzenia obejmuje wykonanie szeregu specjalistycznych badań laboratoryjnych. Niektóre z nich wtedy:

EKG,
morfologia z rozmazem,
lipidogram,
badanie poziomu glukozy,
badanie poziomu sodu i potasu.

Przeciwwskazaniami do wdrożenia procedury odsysania tłuszczu są m.in.:

ogólny zły stan zdrowia,
ciąża oraz utrzymywanie piersią,
cukrzyca,
padaczka,
stwardnienie rozsiane.

Jest dużo dobrze czynników wykluczających zastosowanie u pacjenta tego rodzaju zabiegu medycyny estetycznej. W sukcesach, gdy liposukcja jest metodę zbyt inwazyjną dla poszczególnej osoby, niekiedy zaczyna się lipolizę.

Liposukcja Nieszawa

zobacz również Liposukcja, czyli odsysanie tłuszczu

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments